ABOUT US
Home / About Us

About Hrk Valves

Suyun her bir damlasının bizler için “hayat” demek olduğunu bilerek kurulduğu günden beri “hayatımıza” değer katmak için çalışıyoruz.


Firmamız içmesuyu, kanalizasyon, yağmur suyu, boru iletim hatlarında kullanılan malzemelerin satış ve pazarlama konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca HRK markası adı altında vana ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.


Firmamızın öncelikli hedefi; ürün kalitesinin sürekli iyileştirmesi, satış hacmini ve üretim kapasitesini uygun şekilde büyütmek, daha standart, daha kaliteli, daha seri üretimle en iyiyi, en kaliteliyi, uygun fiyata sunmaktır.


Dün olduğu gibi, bugün ve gelecekte de başarısını sürdürmenin ve en iyi olmanın haklı gururunu müşterileri ile paylaşmaktadır.


HRK müşteri memnuniyetini esas alarak özgün tasarım çalışmaları ile farklı kalmayı heyecanla sürdürecektir. HRK kalite politikasını “veriye ve bilgiye dayalı, müşteri isteklerine uyumlu, tedarikçileri ile sağlıklı bir işbirliği içinde olmayı, çalışanların katılımı ve sürekli iyileştirme çabasını “Topluma ve çevreye” duyarlılık içinde yürütmüştür.

Copyright © 2015 HERKUL FOREIGN TRADE COMPANY. Tüm Hakkı Saklıdır.